Безплатна доставка до офис на Спиди за поръчки над 70 лв
Zucchero - Zucchero Sugar Fornaciari ‎– Blue's

Zucchero - Zucchero Sugar Fornaciari ‎– Blue's (LP)

Zucchero - Zucchero Sugar Fornaciari ‎– Blue's

35 лв
в наличност
код: 833 077-1 / Формат: LP / Лейбъл: Polydor
Tracklist
A1Blue's Introduction0:14
A2Con Le Mani4:42
A3Pippo4:44
A4Dune Mosse5:35
A5Bambino Io, Bambino Tu (Legenda)5:03
B1Non Ti Sopporto Più4:38
B2Senza Una Donna4:26
B3Hey Man4:30
B4Solo Una Sana Consapevole Libidine Salva Il Giovane Dallo Stress E Dall'Azione Cattolica4:51
B5Hai Scelto Me2:37
Състояние на плочата: Near Mint (NM)

Състояние на обложката: Very Good + (VG+)

Плочата е почистена на вакуумна машина OKKI NOKKI