Безплатна доставка до офис на Спиди за поръчки над 70 лв
Adriano Celentano ‎– Adriano Celentano

Adriano Celentano ‎– Adriano Celentano (LP)

Adriano Celentano ‎– Adriano Celentano

20 лв
в наличност
код: BPU 14005 / Формат: LP / Лейбъл: Pickup
Tracklist 
A1Buona Sera Signorina2:42
A2Il Tuo Bacio E' Come Un Rock1:56
A3Happy Days Are Here Again1:45
A4I Love You Baby2:00
A5Il Ribelle2:17
A6Jailhouse Rock2:25
B1Hello Mary Lou2:05
B2La Meza Luna2:25
B3A Cosa Serve Soffrire2:22
B4Blueberry Hill2:34
B5Impazzivo Per Te1:58B6Movimento Di Rock1:48
Състояние на плочата: Very Good + (VG+)

Състояние на обложката:  Very Good + (VG+)

Плочата е почистена на вакуумна машина OKKI NOKKI