Безплатна доставка до офис на Спиди за поръчки над 70 лв
Yello ‎– Vicious Games

Yello ‎– Vicious Games (12 maxi single)

Yello ‎– Vicious Games

15 лв
в наличност
код: 880 574-1 / Формат: 12 maxi single / Лейбъл: Vertigo
Tracklist 
A Vicious Games (Vocal) 6:46
B Vicious Games (Instr.) 4:12
Състояние на плочата: Very Good + (VG+)

Състояние на обложката:  Very Good + (VG+)

Плочата е почистена на вакуумна машина OKKI NOKKI