Безплатна доставка до офис на Спиди за поръчки над 70 лв
Rokeri S Moravu ‎– Тајна Вечера

Rokeri S Moravu ‎– Тајна Вечера (LP)

Rokeri S Moravu ‎– Тајна Вечера

18 лв
в наличност
код: LPD 0510 / Формат: LP / Лейбъл: Jugodisk
Tracklist
A1 Пролог 0:12
A2 Јој, Немој Миле Ништа Политички 3:47
A3 Кафана 2:58
A4 Све Што Гуске Покакише 3:23
A5 Леблебија 3:26
A6 РТВ Моравски Плићак '89 3:34
B1 Тајна Вечера 2:48
B2 Блуз Дибидуз 2:31
B3 Вруће Пиво - Ладна Супа 2:12
B4 Ђе Ожени Жену Милицајца 2:38
B5 Фантич 2:35
B6 ЕПП Коло 2:26
Състояние на плочата: Very Good + (VG+)

Състояние на обложката: Good + (G+)

Плочата е почистена на вакуумна машина OKKI NOKKI